sobota, 12 kwietnia 2014

Wiedzieliscie, że dinozaury i "obcy" kochają majtki? + Rozdawajka!

O tym, że kocham kupowanie książeczek w second hand, to już wiecie. Kocham w nich to, że o dziwo zdecydowana większość wygląda jak wprost z pierwszej sklepowej półki, kocham to, że są anglojęzyczne, bo Ben ma okazję osłuchać się z językiem, kocham to, że mogę przedłużyć ich żywot, dając szansę porwać nas w czytelnicze przygody, a już napewno kocham to, że kupowane na wagę nie obciążają mojego portfela.

Teraz dowiedzieliśmy się, że bohaterowie dwóch książek tej samej serii, choć są różni, to pałają miłością do jednej rzeczy - gaci!Najpierw okazało się, że żyjące dawno temu dinozaury upodobały sobie ludzkie majtki i tak zawzięcie o nie walczyły, że dzięki temu możemy dziś bezpiecznie chodzić po Ziemi.Potem doszły nas słuchy na temat tajnej misji Przybyszów z Kosmosu, którzy w trosce o naszą Planetę, a właściwie znajdujące się na niej zapasy gaci, postanowili ocalić ją przed wielki meteorytem. Stworzyli gigantyczną płachtę ze znalezionych w naszych domach majtek od której meteoryt odbił się jak piłka i powędrował w przestrzeń kosmiczną. Zatem jeśli zginom Wam kiedyś w tajemniczy sposób gacie, to nie ma co się denerwować. Pamiętajcie ile Obcy dla nas zrobili! :-)

Tak nas te niesamowite historie zafascynowały, że postanowiliśmy podzielić się z Wami przygodą pewnego kota. Proszę go jednak nie mylić z byle futrzakiem! Ten kot, to niezłe ziółko, podróznik i pirat w jednym! Nie zdradzamy jednak za wiele z opowieści, żeby przyjemności czytania nie zepsuć. Dodajemy tylko, że ta naprawdę śliczna książka jest anglojęzyczna, ma śliskie strony (zupełnie jak charakterek bohatera) i świetne ilustracje.

Zatem ogłaszam ROZDAWAJKĘ! 
Nagrodą jest książka "CATS AHOY!" autorstwa Peter Bently i Jim Field i uszyte moimi rękoma breloczki, absolutnie anielskich kotków dla równowagi :-)


Zasady są takie:
1. Lubimy mama silesia na facebooku, do zrobienia tu -> facebook/mamasilesia
2. Udostępniamy publicznie na swoim profilu na fb lub na blogu powyższy plakat konkursowy
3. Zostawiamy komentarz pod tym postem z opisem Waszych ulubionych gaci (im śmieszniej, tym lepiej) i link, w którym udostępniliście plakat konkursowy.

Zabawa trwa do konca miesiąca, czyli 30 kwietnia. Na początku maja ogłoszę wynik. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić! :-)

Uchylamy strony książki, która jest do wygrania...Miłego weekendu!Judyta.

7 komentarzy:

 1. Śliska sprawa. :) Plakat udostępnię za moment na https://www.facebook.com/ann.andriuu :)

  A ja najbardziej lubię moje gacie, które zwę nawet pieszczotliwie "gacie po tacie", bo mają bardzo wysoki stan i są idealne do spaaaaania. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd Ty te cudeńka wynajdujesz?! Zaopatrzenie mojego sh uważam zdecydowanie za mało satysfakcjonujący ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne te książeczki! Jakieś dobre sh masz pod ręką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. książki śliczne, kolorowe - co to za sh?

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne breloki- a jakie książki. Ja dopiero niedawno odkryłam second handy

  OdpowiedzUsuń
 6. jakiś mega sh, wspaniałe książeczki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony po sobie ślad!