poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Przedsiębiorcza Mama - spotkanie w Katowicach.

Przed końcem marca miałam wielką przyjemność uczestniczyć w Spotkaniu Przedsiębiorczych Mam w Katowicach. Zostałam zaproszona przez wspaniałą i naprawdę Optymistyczną Mamę Paulinę, która zorganizowała świetne spotkanie, w znakomitym miejscu i doborowym towarzystwie.

To była piękna, słoneczna sobota, centrum miasta. Na spotkanie dotarłam dosyć wcześnie, ale nie byłam pierwsza. Na miejscu było już kilka Mam i każda z nich tak jak ja była pod wrażeniem pięknego wnętrza, w którym miałyśmy przyjemność się spotkać. Po chwili usiadłyśmy w jednej z sal i z każdym kolejnym słowem i każdą kolejno przybyłą Mamą samoistnie tworzył się nam krąg rozmów, śmiechu, poznawania się, no zwykłych babskich pogaduszek.


Kiedy pojawiła się Paulina i z uśmiechem nas przywitała, oficjalnie zaczęłyśmy spotkanie.
Najpierw głos zabrał jedyny mężczyzna w naszym towarzystwie Łukasz Zegar coach. Mówił o tym, jak stworzyć swój biznesplan na trzech płaszczyznach: zawodowej, rodzinnej i osobistej, o tym, jak niezbędne jest zachowanie równowagi pomiędzy nimi. A także wypowiedział się na temat męskiego punktu widzenia w wychowaniu dzieci.


Następnie głos zabrały Przedsiębiorcze Kobiety; doradcy finansowi. Zaprezentowały pewne zadanie, które miało uzmysłowić nam, że każdy może oszczędzać. Wystarczy dobrze zaplanować swój budżet i podzielić go na cześci, gdzie każda z nich będzie miała swoje konkretne przeznaczenie.
Pojawiła się również Ekoziemianka Joanna Holesz. Przedsiębiorcza Mama, która wzięła zdrowie w swoje ręce, otworzyła sklep z naturalnymi produktami i opowiedziała nam jak do tego doszło. Naprawdę przejmująca historia.Na koniec wysłuchałyśmy Olgi Nowak z Mary Kay. Każda z nas odrazu została potraktowana przez panią Olgę peelingiem na dłonie o pięknym zapachu. Muszę przyznać, że faktycznie różnica była zauważalna i odczuwalna. Potem posłuchałyśmy o pielęgnacji kosmetykami MK, a dwie z Mam miały okazję doświadczyć pielęgnacji skóry twarzy.
Nie obyło się też bez prezentów od Partnerów, o które zadbała Paulina. Dzięki temu dostałam torbę upominków, wygrałam czapkę od Boginie przy maszynie oraz Nudy (powinna być już w drodze do mnie) :), a także udało mi się wylosować mini zestaw od MK; tusz do rzęs, olejek do demakijażu oczu.
Była też oczywiście chwila, na rozmowę i skosztowanie przygotowanych pyszności.

autorką zdjęć (poza tymi z zawartością moich upominków) :) jest: agabfoto


To było naprawdę udane popołudnie. Paulinko jeszcze raz, dziękuję za wspaniałe spotkanie! Cieszę się również, że mogłam poznać inne Mamy i spotkać te, które już znam :-) Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze niejednokrotnie!

Judyta.

14 komentarzy:

 1. Piękne wnętrza! Gdzie to się odbywało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co się orientuję, to pomieszczenie należy do firmy zajmującej się finansami, której przedstawicielki były obecne na spotkaniu :) tj. w Katowicach na ul. Kościuszki

   Usuń
 2. spotkanie wyglada na naprawde fajnie . Cieszy mnie to ze coraz wiecej jest takich inicjatyw :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne wnętrza,iście królewskie...A kosmetyków nigdy za wiele ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Qrcze ale fajne spotkanko ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Couch? Radzę sprawdzić w słowniku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Anonimie :) już poprawione, przyznaję się bez bicia, że skopiowałam zwrot razem z nazwiskiem pana Łukasza z planu, aczkolwiek nie zwróciłam uwagi na tą pomyłkę, w czym tkwi mój błąd :)

   Usuń
 6. Widzę, że zaczyna się i u nas, coś w maminej blogosferze dziać.
  Bardzo fajna relacja.
  Po budynku, który widać przez okno, zgaduje, że to na Kościuszki było? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I oby działo się jak najwięcej :)
   Tak, na Kościuszki rozkopanej aktualnie :)

   Usuń
 7. Było bardzo fajnie! Czekam na więcej takich spotkań :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie spotkania. Merytoryczne i ciekawe ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony po sobie ślad!