niedziela, 1 czerwca 2014

"ZACZNIJ WEEKEND PIKNIKIEM!" część 2

Właściwie to powinnam napisać "część 3", bo dzięki majowej pogodzie odbyły się trzy pikniki. Jeden odbył się bezemnie (ups), niemniej jednak bardzo mnie cieszy fakt, że idea się przyjęła i Mamy spotkały się ze sobą! To chyba najlepsze uczucie, kiedy pomysł zyskuje odzew.

Wczoraj odbył się ostatni piknik w maju, na którym po raz kolejny czułam się świetnie w towarzystwie Mam i ich Dam :) Były pogaduchy, śmiechy i drzemka, czyli wszystko co być powinno. Ben po raz kolejny urządził sobie podpórkę ze mnie i przez półtorej godziny czułam jak drętwieją mi ręce od podpierania :)

Zdjęcie przechwycone z poprzedniego pikniku, bo pozycja ta sama, a zdjęcie z aktualnego, które zrobiła mi Zuzi, to no cóż... nie podobam się sobie :D

A towarzyszkami pikniku były:

Zuzi & Milly (milly me - tu znajdziecie relację Zuzi)
Dori & Martusia vel "Martek" :)
Dziś Dzień Dziecka z okazji którego mama silesia życzy wszystki dzieciaczkom i tym małym i tym dużym, aby zawsze towarzyszył im uśmiech i słoneczko w sercu!

A jeśli nie macie jeszcze pomysłu jak spędzić ten dzień, to odsyłam Was do posta "KALENDARZ WYDARZEŃ, CZYLI SILESIA SIĘ NIE NUDZI" vol.3 Dzień Dziecka" i dodaję jeszcze jedno miejsce do listy, (gdzie za chwilę się wybieramy), czyli "PRZYSTANEK ŚNIADANIE". Wszystkie szczegóły o tym co się będzie działo tam dziś z okazji Dnia Dziecka znajdziecie TUTAJMiłego Dnia!


Judyta.

mama silesia na facebooku


8 komentarzy:

 1. ojej jak Ty wytrzymałaś te 1,5 godz. ??? Wyglądacie na zadowolone :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a przyjmujecie na pikniku mamy ze starszymi dziećmi czyli w wieku około 2 lat? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Martek chyba jezor pokazal na zdjeciu ;-) pewnie ze bylo fajnie :-)Dori

  OdpowiedzUsuń
 4. super dzien dziecka:)
  i bardzo fajny blog będę tutaj zaglądała
  pozdrawiam i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. wspaniała inicjatywa z udziałem mam i ich dzieci :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony po sobie ślad!